CeníkyJednorázové vstupné je základní tarif ceníku služeb SC YMCA. Lze jej platit hotovostí, platební kartou, nebo benefitními poukázkami . Na poukázky nelze vracet hotovost.

Základní lekce trvá 55 minut.

Na lekce skupinového cvičení má klient nárok vstoupit do SC YMCA 20 minut před začátkem lekce. Po lekci má klient nárok na 20 minut na převlečení. Po uplynutí této doby je povinen uhradit čas navíc strávený v SC YMCA. Sazba se řídí aktuálním ceníkem SC YMCA.

Při vstupu do SC YMCA je klient povinen složit minimální vratnou zálohu 200,-Kč nebo předložit platnou klientskou kartu s minimálním kreditem 200,-Kč na recepci SC.Typy klientských karet SC YMCA


Klientská karta SC YMCA

je depozitní (kreditní) karta. Minimální kredit pro první nabití karty 1000,-Kč. Každé další dobíjení kreditu minimálně 500,-Kč. Zřízení karty zdarma.

Klientskou kartu je možno dobíjet hotovostí nebo poukázkami Sodexo. Hotovost a poukázky nelze při dobíjení karet kombinovat.

Karta je aktivní 1 rok od posledního nabití. Kredit zůstává platný 2 roky od posledního nabití. V této lhůtě lze neaktivní kartu se zbývajícím kreditem aktivovat za poplatek 50,-Kč nebo dobitím minimální částky 500,-Kč.

Za vydání nové karty (duplikátu) při její ztrátě je účtován poplatek 50,-Kč. Poplatek 50,-Kč je účtován také při změně členství.

Finančním kreditem uloženým na klientské kartě lze platit veškeré sportovní aktivity (včetně sauny a solária) v SC YMCA. Tento kredit nelze zpětně proplácet v hotovosti. Ceny služeb se řídí aktuálním ceníkem SC YMCA.

Klientská karta je přenosná, lze z ní hradit vstupy pro více osob.

Studentská i seniorská klientská karta SC YMCA

je depozitní (kreditní) karta určená pro studenty do 26 let věku nebo seniory od 60 let. Při zřízení i dobíjení karty je student povinen prokázat se platnou kartou ISIC, senior je povinen prokázat věk. Minimální kredit pro první nabití karty je 500,-Kč. Každé další dobíjení kreditu minimálně je 500,-Kč. Zřízení karty je zdarma.

Studentskou nebo seniorskou kartu je možno dobíjet hotovostí či platební kartou, nelze ji dobíjet benefitními poukázkami.

Karta je aktivní 1 rok od posledního nabití. Kredit zůstává platný 2 roky od posledního nabití. V této lhůtě lze neaktivní kartu se zbývajícím kreditem aktivovat za poplatek 50,-Kč nebo dobitím minimální částky 500,-Kč.

Za vydání nové karty (duplikátu) při její ztrátě je účtován poplatek 50,-Kč.

Studentská i seniorská karta SC YMCA je nepřenosná, nelze z ní hradit vstupy pro více osob.


Časové klientské karty SC YMCA


1) Studentská 750,- Kč. (platí pouze na posilovnu a bazén od 8:00 do 17:00 hodin)
2) Měsíční za 1150,- Kč (platí pouze na posilovnu a bazén)
3) Týdenní za 400,- Kč (platí pouze na posilovnu a bazén)

4) SPECIÁL časová MĚSÍČNÍ za 1250,- Kč. (platí pouze na skupinové lekce)

Časová permanentka platí ode dne dobití. Zřízení karty je zdarma.

Za vydání nové karty (duplikátu) při její ztrátě je účtován poplatek 50,-Kč.

Po dobu platnosti časové permanentky, kterou si klient zakoupil může navštěvovat sportcentrum YMCA kdykoliv, dle dané otevírací doby a rozvrhů. Žádné další poplatky navíc se neúčtují. Po vypršení doby Časové permanentky záleží pouze na klientovi, zda si bude chtít předplatit další časovou permanentku či nikoliv. Není vázán smlouvou.

Časová klientská karta SC YMCA je nepřenosná, nelze z ní hradit vstupy pro více osob.


Rezervace SCYMCA.cz na facebooku

Otevírací doba

Pondělí6:30 - 22:00
Úterý6:30 - 22:00
Středa6:30 - 22:00
Čtvrtek6:30 - 22:00
Pátek6:30 - 21:00
Sobota9:00 - 17:00
Neděle13:00 - 21:00

Kontakt

mapa
Sportovní Centrum Ymca
Na Poříčí 12
115 30 Praha 1
tel.: 224 875 811
mail: info@scymca.cz